eco-logic ניקוי חול
 
 
 
 
 
5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3268214
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שטיפה בלחץ מים גבוה

 
לניקיון ישנה חשיבות רבה מבחינה אסתטית ולא פחות מכך - מבחינה בריאותית. אם את הרצפה בבית אנו שוטפים בקלות יחסית באמצעות מים וסבון, ישנם משטחים הדורשים ניקוי מסיבי יותר והפעלת לחץ גבוה יותר מהלחץ שיוצר שפשוף הסמרטוט. גם אם השטיפה נעשית באמצעות סבון עם דטרגנטים שאמורים להמיס כתמים, לא כל סוגי הכתמים ירדו בדרך זו וגם לא כל סוגי המשטחים ניתנים לניקוי כך. במיוחד כשמדובר על משטחים חיצוניים כמו קירות או משטחי אבן ובטון, או כשמדובר על שערים, אוניות ועוד אובייקטים מאתגרים יותר, שטיפה בלחץ גבוה היא הפתרון.
 
 

מתי נדרשת שטיפה בלחץ גבוה?

 
 
שטיפה בלחץ נדרשת במיוחד כשמדובר על משטחים מחוספסים כמו אבן או בטון. כשהמשטח מחוספס נאגר לכלוך בין החריצים. הנגישות של הלכלוך היא בלתי אפשרית בשיטות הניקוי הרגילות. בנוסף הוא גם מתקשה עם הזמן והניקוי דורש הפעלת לחץ גדולה עוד יותר. ישנם סוגי כתמים הקשים מאוד לניקוי גם כשישנה נגישות נוחה אליהם כמו כתמי שומן עקשניים, כתמי חלודה, כתם בטון שהתקשה ועוד. עם מכונת שטיפה בלחץ ניתן להגיע אל הכתמים באופן נקודתי וממוקד ולהפעיל עליהם לחץ חזק עד להסרתם.
 
 
 
שטיפה בלחץ מים גבוה
 
 
 
 
 
 

איך מתבצעת העבודה?

 
שטיפה בלחץ מתבצעת בעזרת מכונה מיוחדת הנקראת גרניק. אמנם היום אפשר למצוא ברשתות המוכרות דברים לבית גם מכונות גרניק ביתיות, אך אין להשוות את העוצמה שיש למכונות אלה לעומת מכונה מקצועית שיש אצל חברות העוסקות בתחום כמו חברת אקולוג'יק ניקוי חול וצבע. במכונות המקצועיות ניתן להתאים את עוצמת הלחץ המדויקת הנדרשת בכדי להסיר את הלכלוך או הכתם. לכך דרוש גם ניסיון מקצועי. במכונות שטיפה בלחץ מים גבוה ניתן לחמם את המים עד לחום של 80 מעלות וכך יכולת הניקוי שלהם גבוהה יותר. עם זרם המים היוצא בלחץ ובעוצמה גבוהה, במיוחד אם נוסף אליו גם אפקט החום, ניתן לנקות גם משטחים מאתגרים במיוחד כמו רצפות מוסכים, משטחי חניה שנספג בהם שמן ועוד.

 
 
לפרטים נוספים צרו איתנו קשר עכשיו 0723268214
 
 

ניקוי בקיטור לכתמים עקשניים במיוחד

 
אם השטיפה בלחץ גבוה אינה מבצעת עבודה מושלמת אנו לא נסתפק בעבודה שהיא כמעט מושלמת. במקרים קשים נעשה שימוש במכונת שטיפה בלחץ קיטור. מכונה זו מחממת את המים ל- 120-140 מעלות. המים יוצאים כאדים חמים הממיסים גם כתמי שומן קשים במיוחד שזרם המים לא הצליח לנקות לחלוטין. הקיטור יוצא בלחץ חזק מאוד ומפעיל כוח רב על הכתם. אדי המים משמשים כמיקרו- סכין ויכולים לחתוך חלקיקי שומן, חלודה או כל כתם אחר, ממש כפי שמסור חשמלי יחתוך ענפים.
 
 
 

שטיפה בלחץ מים- ניקוי ידידותי לסביבה

 
הזכרנו קודם את העובדה ששטיפה עם מים וסבון אינה יעילה מספיק להורדת כתמים קשים. מעבר לכך, לשטיפה בלחץ מים יש יתרון גדול מבחינת השמירה על הסביבה. הדטרגנטים הנמצאים בחומרי הניקוי הם חומרים המזיקים לסביבה. הם מחלחלים אל הקרקע ומזהמים אותה ואת מי התהום. שטיפה בלחץ עם מים או אדי מים בלבד היא שיטת עבודה ירוקה שאינה פוגעת בסביבה או גורמת לנזק בריאותי למבצעי העבודה או לאנשים הנמצאים במקום. אין צורך להרחיק אנשים מסביבת העבודה. הכל נקי, בריא וידידותי. אפילו נעים לעבור באזור בו נעשית שטיפה בלחץ מים ביום קיץ חם...

לסיכום, שטיפה בלחץ מים גבוה היא שיטת ניקוי מעולה המתאימה גם לכתמים הקשים ביותר ולכל סוגי המשטחים: חומות אבן, משטחי בטון, רעפים, אבני שפה. זרם המים בלחץ יחדור גם לפינות הקשות להגעה ויסיר גם לכלוך הדבוק שנים. חברת אקולוג'יק תבצע עבורכם עבודה יעילה, ומקצועית גם בתנאים לא קלים כמו עבודה בגובה ותשמח לשדרג עבורכם אלמנטים נוספים כמו מעקות ושערים הדורשים ניקוי וצביעה מחודשת.
 
שטיפה בלחץ גבוה