eco-logic ניקוי חול
 
 
 
 
 
5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3268214
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התזת חול

 
קניתם מבנה הנראה מוזנח מבחוץ ורוצים להפוך אותו למבנה הצבוע היטב בדיוק על פי טעמכם? רגע לפני שאתם ניגשים למלאכת הצביעה והשיפוץ, יש פעולה שחשוב מאוד לבצע, פעולה שתכין את הקרקע לצביעה ולעיצוב המחודש של המקום. התזת חול היא פעולה שחשוב לבצע לפני שמתחילים במלאכת הצביעה. היא תכין את הקירות לקליטת הצבע כך שהצבע יתפס על גבי הקיר באופן מקסימלי ויחזיק למשך שנים.
 
 

האם חול יכול לנקות?

 
 
מי לא חווה בילדותו את הדרמה שישנה בכל פעם עם החזרה מהים, עם קריאה נרגשת של האמהות לא להכניס הביתה חול, ולהקפיד על שטיפת הרגליים לפני הכניסה לאוטו. נכון, חול סתם כך כשהוא במצב סטטי יראה כלכלוך, אך לחול יש תכונות שמאפשרות גם להשתמש בו כחומר ניקוי בעל כוח רב. תהליך ניקוי חול הוא בעצם התזת החול בעוצמה חזקה גורמת לכל גרגיר להפוך לסכין קטנה המקלפת מן הקיר לכלוך, חלודה ועוד. עם פגיעת גרגרי החול בקיר או במשטח המתכת הם ניתזים לכל עבר יחד עם אותו לכלוך או חלודה שקילפו. אגב, גם בטבע, בתהליכים הלוקחים שנים רבות, החול מקלף את פני השטח, משייף אותם וכך מעצב את תצורת הסלעים והאדמה. כאן מתבצע אותו קילוף באופן מבוקר וממוקד. אז כן, מסתבר שחול יכול גם לנקות...
 
 
 
 
התזת חול
 
 
 
 
 
 
 

למה מתאימה התזת חול?

 
התזת חול מתאימה לניקוי משטחים למגוון מטרות, החל ממשטחים גדולי ממדים ועד משטחים קטנים אותם מנקים בטכניקה עדינה יותר:
  • ניקוי מבנים, קירות, גשרים
  • הכנת משטחי מתכת לצביעה תעשייתית
  • ליטוש מבנים, רכיבי מתכת שונים, צינורות, אוניות
  • התזת חול אמנותית, למשל על גבי זכוכית
 
 
 

כיצד נעשית ההתזה?

 
התזת החול נעשית באמצעות מדחס ובלחץ אוויר גבוה. כך נורים גרגרי החול בעוצמה גבוהה מאוד. גרגרי החול מקלפים רק את אותו לכלוך הבולט מעל פני המשטח כמו החלודה, שאריות הצבע או לכלוך אחר וזאת מבלי לפגוע במשטח עצמו. כך יתקבל בסופו של התהליך שאינו ארוך או מורכב מדי משטח חלק ואחיד שיהיה נוח לצביעה.
 
 
 
 

להזמנת שירות התקשרו עכשיו 0723268214

 
 

מהו החומר בו משתמשים בהתזת חול?

 
אמנם השיטה נקראת התזת חול, אך השימוש בחול הקלאסי, חול הקוורץ כבר נמצא פחות בשימוש בגלל הנזקים שהוא עושה למערכת הנשימה וגם הלכלוך הנשאר לאחר ביצוע העבודה. נעשה שימוש בחומרים דמויי חול שיבצעו את אותו אפקט כמו גרגרי פלדה, אלומיניום אוקסיד, ואפילו קליפות אגוזים וקוקוס טחונות דק.
 
 
 
 
 

מדוע שיטת ההתזה כה יעילה?

 
התזת חול היא פעולה שמתבססת על גודלם הקטן של גרגירי החול. גרגירי החול מותזים במהירות אל עבר משטח מסוים ובכלל הגודל המזערי שלהם הם מצליחים להיכנס מתחת לחומרים שנמצאים בשכבות הראשונות של המשטח, אלו אותם חומרים שיוצרים את הכתמים, וכך למעשה הם מצליחים לנקות אותם. פעולה זו יכולה להיות יעילה בדיוק באותו המנגנון ובאותה המידה כדי להיפטר מחלודה שנוצרה על משטחי מתכת, כאשר זו פעולה מעולה כדי לחדש אותם. התזת חול היא פעולה יעילה מאוד בגלל שהיא מהירה והיא לא צורכת חומרי ניקיון כמו מים וסבון, ובכך לא פוגעת במשטח.
 
 
 
התזת חול מחיר
 
 
 
 
 
 

מי יכול לבצע את עבודות ההתזה?

 
התזת חול אולי נשמעת לכם פעולה פשוטה מאוד אך למעשה היא דורשת ידע מקצועי רב. התזת חול חייבת להתבצע על ידי בעלי מקצוע מומחים כאשר בחברת אקולוג'יק יש הרבה מה להציע לכם. אנו מעסיקים את המנקים הכי טובים שיש, עם שנות ניסיון רבות ותודעת שירות מהגבוהות ביותר שתראו. כאשר אתם בוחרים בנו אתם בוחרים במצוינות, והתוצאות ידברו בעד עצמם. עבודת ההתזה חייבת להתבצע בקפידה ובתכנון מדויק לפי התחלת הפעולה והכול כדי שהלקוח יקבל את הניקיון שאלי והוא מצפה.
 
 

התזת חול רטוב - הדרך להפוך את התזת החול לידידותית לסביבה

 
 
 
 
 
למרות שהשימוש היום בחול המכיל סיליקה הוא נמוך יותר ויש שימוש בחול חלופי- מתכתי או מינרלי אחר, עדיין התזת חול יבש הופכת את הפעולה לפחות ידידותית לסביבה ומחייבת את העוסקים במלאכה להיות עם מסיכות מגן. לכן, חברת אקולוג'יק ניקוי חול וצבע מציעה גם התזת חול רטוב, שיטה חדשנית שהובאה לארץ לאחרונה. בתוך צינור הניקוי בו מצוי החול ישנם גם מים ועם התזת הגרגרים יוצאים גם אדי מים. הדבר הופך את ההתזה לבטיחותית הרבה יותר. כך ניתן גם לעבוד ברחוב הומה אדם ואין חשש להתלקחות בסביבה עם רמת נפיצות גבוהה כמו מחסנים או מפעלים. עם ניקוי בחול רטוב ניתן לנקות גרפיטי ממשטחי אבן ובטון או לנקות משטחי מתכת בסביבת עבודה בעייתית.

 
 
 
ניקוי בהתזת חול
 
 
 
 
 
התזת חול היא שיטת ניקוי יעילה למשטחי בטון, אבן או מתכת לקראת הכנתם לצביעה ובכלל. השימוש בשיטה החדשנית המשלבת גם מים הופכת את תהליך העבודה לבטיחותי הרבה יותר ומאפשר עבודה בסביבות שונות, החל ממפעלים ועד מקומות סגורים.