eco-logic ניקוי חול
 
 
 
 
 
5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3268214
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התזת חול על אלומיניום

 

יש דרך יעילה לניקוי אלומיניום

 
אם אתם רוצים לנקות את משטחי האלומיניום או את כלי האלומיניום שנמצאים אצלכם בבית או בעסק, אתם יכולים לעשות זאת באמצעות ניקוי חול. התזת חול היא למעשה תהליך מוכר מאוד אך יכול להיות שאתם בתור לקוחות פרטיים לא מכירים אותו. זאת פעולה יעילה במיוחד בה מותזים גרגירי חול במהירות גבוהה אל עבר משטח מסוים וכך ניתן להסיר מגוון רחב של כתמים ואפילו חלודה.
 

למה שיטת ניקוי חול יעילה יותר?

 
התזת חול היא שיטת ניקיון יעילה במיוחד בגלל סיבות רבות כאשר הסיבה הראשונה היא היכולת להשתמש בה על חומרים רבים. כמו למשל על אלומיניום אך היא נפוצה מאוד גם על קירות לבנים, קירות בטון, אבן טבעית, רצפת אבן, משטחי ברזל וכן הלאה. כמו כן מדובר על שיטה מהירה מאוד שלא מרטיבה את האזור כלל. כמו כן היא לא פוגעת בחומר שמנקים אל בסך הכול מסירה את הלכלוך.
 

מדוע צריך לנקות את האלומיניום?

 
 
ניקוי אלומיניום יכול להתבקש בעיקר למטרות תחזוקה. לא צריך סיבה מיוחדת כי עם הזמן האלומיניום יתחיל להחליד ויתחיל לספוג עוד ועוד לכלוך עד שהוא ייאבד מהצבע שלו ולפעמים גם לא יהיה איכותי באותה המידה. ככל שיש חלודה רבה יותר על כלי האלומיניום יש סיכוי טוב יותר שהוא יישבר עם הזמן. כמו כן, יש לנקות אותו לפני צביעה, כדי שהמשטח יהיה חלק והצבע יידבק בצורה טובה ואסתטית יותר. הכנת משטח כזה לצביעה היא פעולה מוכרת מאוד בכל המגזרים כולל במגזר הפרטי, בעיקר כאשר יש צורך לצבוע מחדש שערים, גדרות או פירטי נוי שונים העשויים מאלומיניום.
 
 
 
התזת חול על אלומיניום
 
 
 
 

המחיר של התזת חול על אלומיניום

 
 
התזת חול על אלומיניום יכול לעלות כמה מאות שקלים בלבד אך הוא מושפע מאוד משטח הניקוי. אם יש צורך לנקות משטח גדול מאוד הרי שלמנקה תהיה עבודה רבה יותר באותו השירות ולכן גם המחיר יהיה גבוה אך משתלם יותר באופן יחסי. כמו כן גם מורכבות הניקוי משפיע על המחיר. אנו בחברת אקולוג'יק ניקוי חול וצבע מציעים לכם את השירות הכי טוב שיש במחירים הכי משתלמים! המחיר שלנו לעולם לא יגיע על חשבון איכות הניקיון כי אנו יודעים שרק כך תמליצו עלינו ללקוחות אחרים, וזה בדיוק מה שהופך אותנו לחברה הטובה ביותר.
 
 

מה עוד משפיע על העלויות?

 
כמו שכבר אמרנו, ככל שהשטח שעליו תבוצע העבודה יהיה גדול יותר כך המחיר יהיה משתלם יותר בעיקר אם השטח גדול מאוד ומדובר על היקף עבודה לא רגיל. אמנם דיברנו על התזה על אלומיניום אך בסופו של דבר יש תמחור שונה לכל סוג חומר. התזת חול על עץ לא תהיה דומה במחיר שלה להתזה על משטחי מתכת וגם לא על משטחי ברזל. גם ניקוי אבן טבעית או לבנים בטון יתומחר בצורה שונה. חברת אקולוג'יק תמיד תעניק את המחיר ההוגן כאשר נסביר ללקוח ממה מורכב המחיר ומדוע זה כך. זה מה שיוצר את השירות האמין שלנו.
 
 

האם יש אחריות על ניקוי בחול?

 
כדי לבחור בניקוי חול הכי טוב שיש אתם חייבים להתייחס למספר פרמטרים. ראשית, עליכם לוודא שאותו צוות עובדים מעניק אחריות על הניקיון. ללא אחריות לא ניתן לקבל את השירות הזה כי לא תדעו עד כמה הוא אמין, הרי חברה שלא בטוחה בעצמה, אנו לא נהיה בטוחים בה. כאשר אתם מבצעים את העבודה עם חברה שמציעה אחריות מלאה אתם יכולים להיות בטוחים במקצועיות שלה וגם כאשר יהיה נזק כלשהו אתם יודעים שיהיה לה פתרון הולם. אנו באקולוג'יק דוגלים בטיפול אמין לכל הלקוחות שלנו, אנו תמיד מסבירים ללקוח את כל מה שהוא צריך לדעת ובסופו של דבר אנו כחברה מרוויחים!
 
 
 
ניקוי אלומיניום
 
 
 
 

דוגמאות להתזת חול על אלומיניום

 
אולי כל ההסבר על ניקוי אלומיניום באמצעות חול יהיה הרבה יותר ברור כאשר נספק מספר דוגמאות. נתחיל מהמגזר הפרטי שבו השימוש יהיה קטן יחסית, ויסתכם בדרך כלל בהסרת כתמים והסרת חלודה מתקפלת משערים או מגדרות אלומיניום שחייבות לעבור חידוש. במגזר העסקי אפשר לומר ששתי הפעולות הללו יהיו נפוצות גם הן כאשר יש לעתים גם פריטי עיצוב מאלומיניום שיצרכו לעבור את התהליך. כשמדובר במפעלים שבהם יש מכונות רבות, כמו למשל כלי רכב תפעוליים או מכונות ייצור ומכונות אריזה, יהיה צורך בהתזת חול גם כדי למנוע את ההתיישנות הטבעית שלהן.
 

כיצד נבחר צוות ניקוי חול?

 
בנוסף לאחריות שחייבת להיות מסופקת על ידי חברה שמציעה את השירותים, חשוב מאוד לבדוק את המחירים של החברה כדי לוודא שהם הוגנים ביחס למחירון וכמובן המלצות שיש עליה. בסופו של דבר לא משנה עד כמה השירות יהיה מקצועי, חלק מהאמינות של החברה נמדד לפי התמחור שלה. אתם יכולים לבדוק את המחירים הממוצעים וכמובן גם לשאול ממה מורכב המחיר. כשאתם בוחרים בחברת באקולוג'יק תהיו בטוחים שתמיד תקבלו את המחיר הכי טוב שיש!

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר משתלמת צרו קשר - 072-326821